Založeno: 1.1.2019 v 13:23, Správci: Chřenovák1,

Chřenovák1 Chřenovice, 3/5367
Pokec o výstavě 🤗🤗

http://forfishing.cz

Upraveno: 25.12.2019 v 22:37

Odpovědi skok na konec

For Fishing 20204.1.2020 v 15:28 #99
Kliďas66 Příbram I, 7/62
Lidi, kde se ve vás bere ta zloba nadávky urážení a napadání ? Navrhuji správci tyto lidi vyřadit a zablokovat, co si tady pod ukrytou imunitou řeší své mindráky. I u vody je neštěstí se setkat s takovými lidmi. Smrtelně nebezpečné je to v dopravě za volantem . Kdo se mnou rybáři souhlasíte ?
For Fishing 20204.1.2020 v 19:20 #100
Rastty Břeclav, 1/88
Kliďas66> Chlapče,, očividně ti asi nic neříká demokracie a svoboda slova že??? Každý má možnost názoru! A mimo jiné konkrétně já jezdím už dvanáct let z kamionem mám projetku celou Evropu i blízký východ, dnes a denně narážím na idioty co za ten volat nepatří a ohrožují ostatní!!! Ale v životě tohle nesrovnavej s rybolovem. U ryb šou to pytláci, masari, a prasata které se neumí u vody chovat, neznají etiku ani chování u vody, pak to obsravame akorát mi! No první co musíš udělat když dojdeš k vodě tak místo zápisu příchodu k vodě, můžeš tak akorát vytáhnout rolu pytlů a pouklizet, aby jsi si vůbec měl kam sednout, pokud si nechceš připadat že sedíš na popelnici!!! Takže asi tak!!! A teď mi tohle zkuste vyvrátit, že to tak není!!!! Protože je!! Je to smutný ale bohužel je to tak!!!!

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama