Založeno: 7.11.2018 v 20:28, Správci: Vocko123,

Vocko123 Havířov (Město), 2/6
Čaute, jsem vláčař, na těžko apod. Nechodím vůbec. Ale s mimopstruhovou povolenkou můžu na hodně úseků řek a navíc přehrady. Je pro mě nějaká výhoda když si udělám pstruhovou povolenku?
Díky za názory.

Odpovědi skok na konec

Vyplatí se pstruhova povolenka?7.11.2018 v 20:31 #1
Jardacze Řečany nad Labem, 3/27
Lepší je si ji nekupovat ale koupit si hostování třeba na týden ale vyplatí se to jak pro koho
Vyplatí se pstruhova povolenka?7.11.2018 v 20:35 #2
Jde mi hlavně o to jestli pstruhove úseky jsou v něčem lepší než mimopstruhove. Připadá mi že přehrady kde občas něco nasadí můžou mít víc ryb než řeky kde se to rozuteče všude možně, samozřejmě radši chytám na řece ale s MP mám možnost přehrad
Vyplatí se pstruhova povolenka?7.11.2018 v 20:49 #3
Straba Poběžovice, 5/158
Nevím odkud jsi ale ze Spojených států Západočeských mám takovou zkušenost, že pstruhovka jsou vyhozený peníze. Pstruzi jsou ve vodě maximálně tři tejdny po zahájení než to všechno důchodci zmasaří. Já jí měl letos poprvé a naposled, protože její koupí nehodlám nikomu sponzorovat obsah mrazáku. Pár mrňousů (+ - 15cm) se ,,povedlo" ale hezkýho (44) jsem stejně chytil a pustil na mimopstruhový Radbuze.
Vyplatí se pstruhova povolenka?7.11.2018 v 21:03 #4
Tonny Norberčany, 1/154
Ahoj též raději vláčím a pstruhovku bych si nikdy nekoupil tahat jen prcky a ty doby lovu jsou na prd a mrkni od kdy do kdy se vláčí prostě vůbec.
Vyplatí se pstruhova povolenka?7.11.2018 v 21:33 #5
Drrak Opava-Předměstí, 1/154
Někdo chyta pro zabavu a někdo jen pro to žradlo a aby.se to vyplatilo , no to je hnus velebnosti 🤤🤤🤤😲😲😲 pstruhovka je pro relax nejlepši , jen by to chtelo snizit kvoty ulovenych na den a rok
Vyplatí se pstruhova povolenka?7.11.2018 v 21:41 #6
Tonny Norberčany, 1/154
Raději vytáhnu pět štik do šedesáti které vrátím než dvacet přitroublích pstruhů kolem dvaceti a míň nepočítám duháky kteří sežerou všechno a chutnají po granulích
Vyplatí se pstruhova povolenka?7.11.2018 v 21:48 #7
Nahazovac Louny, 0/20
Být tebou nechám si mimopstruhovou
Vyplatí se pstruhova povolenka?7.11.2018 v 21:59 #8
Standa90 Žďár nad Sázavou 6, 8/227
Ahoj, je pravda, že duháci vydrží ve vodě tak týden, protože jdou po všem co se jen hne. Ale, když jde někdo na pstruhy a má sebou 40g vláčák a říká mi, že ta voda je mrtvá, když já mám jen samý den chyceno deset potočáků... tomu se už jen směju. Není to rybařina jako když si jdeš sednout na kapra a zapneš si rádio. Buď tě to prostě chytne nebo ne... první rok většinu lidí odradí... za mě je to ale top, prostě to nejlepší chytání.
Vyplatí se pstruhova povolenka?7.11.2018 v 22:41 #9
Cunikcz Chomutov, 6/330
Straba> Zkoušel jsi Krapický Slatinský a Libocký? Taky jsem přemýšlel. Ale poté mne odradilo to, na co se zde naráží. Pstruzi mají špatné podmínky. A tím pádem jich je málo. Málo vody, vedra, kormoráni a v neposlední řadě právě důchodci, kteří to berou jenom proto, že pstruh je dobrá ryba a že když dávají svůj důchod na povolenku, tak si taky musejí něco vzít ne? Mluvil jsem s člověkem co takhle delší dobu chytá pstruhy a říkal že tady to nemá cenu. Že Otava a Mže jsou OK. Ale tady. Bohužel jak píšeš, největší podíl na tom mají vedra, vydry a kormoráni. Až tak moc lidí pstruhovku nemá.
Vyplatí se pstruhova povolenka?8.11.2018 v 20:00 #10
Okpok Mimoň, 1/16
Trochu možná hezčí prostředí ale asi jinak ne
Vyplatí se pstruhova povolenka?9.11.2018 v 12:11 #11
Drrak> tím jsem myslel jestli tam jsou ryby, já zásadně pouštím pokud to je možné, když má třpitku až v krku bohužel ho musím klepnout, ale ryby nejím.
Vyplatí se pstruhova povolenka?9.11.2018 v 16:53 #12
Drrak Opava-Předměstí, 1/154
Existuji hačky bez protihrotu no a kdybys je pouzival tak muzes poustet všechno bez zraněni 🤗🤗

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama