Založeno: 19.3.2018 v 18:04, Správci: Stromca, ÚDOLNÍ NÁDRŽ HUSINEC,

Stromca Bělčice, 2/6
Ahoj nejezdite nekdo na Husineckou prehradu ? Jde mi o to odkud je nejlepsi pristup k vode na polozenou a privlac dekuju

Odpovědi skok na konec

Husinec19.3.2018 v 18:29 #1
olc Praha, 5/45
Je tam strašně špatný přístup a v létě je voda úplně zelená, protože to tam z okolních polí vyplachuje hnojiva. Chytání je naprdeček, protože jsou šikmé kamenné břehy a nebo se tam koupou vřeštící kidové.

Vzhledem k tomu, že je to rezervní nádrž na pitnou vodu pro Prachatice, tak se tam nesmí vnadit ani zavážet. Takže čekáš klidně celej den na záběr jako kokot. Všude pod vodou pařezy nebo staré stavby, byla tam taky střelnice po válce. No a dost to čekujou, že bych si to vůbec nelajzl tam hodit ani lopatku šrotu. Několik kamarádů tam přišlo takhle o povolenku. Lepší si zajít do Husince na sádky a koupit si tam pstruha..
Husinec20.3.2018 v 20:02 #2
Stromca Bělčice, 2/6
Dik ja nevnadim ani nezavazim jen me to napadlo jako revir kde jsem jeste nebyl a spis bych to bral asi na dravce ale dik za odpoved
Husinec23.3.2019 v 20:43 #3
Podza87 Dub, 0/6
Jezdím tam hodně často a nemůžu si stěžovat ten kdo vodu nezná moc úlovků nemá mě to trvalo 2 roky než jsem ji pochopil a teď tam mám osobaky jen se žížalou a na dravce taky super a s vláčkou se chodí... Já parkuju u louky a procházím až k přítoku a zpátky další den přes skály k bójce.. můžeš dojed až k vodě, ale hlídají to městky policajti...
Husinec24.3.2019 v 06:54 #4
Bazzy Prachatice, 4/347
Pěkný přístup k vodě by byl z Prachatické strany přehrady, jenže je tam zákaz vjezdu a závora, byl jsem tam na podzim na přívlač, pěkně pěšky poctivě sešel od lesního parkoviště k vodě, narazil sem na duháky, krásně sem si zachytal, co 5tej nához ryba nebo minimálně útok, ale než sem se dobelhal zpět k autu bylo po náladě.. kamenitá cesta, kilometr stále do kopce, uff.. několik dní poté sem vzal skútr, objel závoru, sjel až k vodě ale za trest sem nechytil ani šupinu.. na druhé straně rybáři běžně najetí auty skoro až k vodě (i když je tam taky zákaz), místní chytají s krmítkama protože se znají s RS.. Celkově takový nezajímavý revír, je moc omezen přístupem a nemožností zakrmování, ve vodě samej pařez, pro někoho to může být ale výzva.. jsem 4roky členem MO Husinec (je to naše domácí voda) ale byl sem tam dohromady 2x a nemám chuť to tam prozkoumávat sám nějak víc.. možná s někým kdo to tam zná.. někdy
Husinec24.3.2019 v 06:56 #5
Bazzy Prachatice, 4/347
Přehrada Husinec z prachatické strany.. příroda n podzim parádní
Husinec10.5.2019 v 13:15 #6
Holous Netolice, 0/1
Byl jsem tam loni na konci roku 28.12.2018 a povedl se mi na přívlač pěkný Okoun rozhodně si myslím, že by tenhle revír mohl být pro mě - na přívlač hodně zajímavý. Samozřejmě člověk se musí naučit tu vodu nejdřív číst až pak se dostaví výsledky Letos se na tenhle revír chci zaměřit snad se mi podaří něco chytit. Do začátku by se hodily nějaký základní rady od lidí co tam chytají dravce na přívlač.. Díky a Petrův zdar O
Husinec26.3.2020 v 08:37 #7
olc Praha, 5/45
No to nevim jak delate, ale ja jsem tam chodil vlacet 6 dni v lete na cely den. Prosel jsem to ze vsech stran. A i kdyz jsem ryby videl, nic jsem nechytl a nemel jsem ani zaber. 😅

Pak jsem to vzal jednou pres Husinec a tam jsem u pritoku chytl potocaka 40 a nejake dalsi mensi. No a druhy den na Vltave dve stiky, tlouste, a 3 pekny okouny. Proste nevim no asi bych musel s nekym, kdo to "pochopil", protoze ackoliv jsem tam vlastne chodil s rodicema uz jako batole, tak jsem to za 30 let teda nejak nebyl schopen obsahnout. 🤣🤣🤣

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama