Založeno: 7.8.2018 v 06:06, Správci: Drrak,

Drrak Opava-Předměstí, 1/339
Misto pro tipy kde si dobre zachytat na soukromych vodach

Odpovědi:

Moravskoslezsky kraj soukromaky7.8.2018 v 06:58 #4
No a jeste kamaraduv jeseter 17.5 kg , 138 cm
Moravskoslezsky kraj soukromaky7.8.2018 v 06:50 #3
Koblov u Ostravy , cena povolenek 3 dny 1200 a tydeni 1700 , kdyby jste potrebovali vice info tak na www.rybolovkoblov.cz , za mne dobra chytacka chytali jsme hned po tydenich zavodech , denne jsme vytahli ve trech kolem 30 kapru a to jme si mysleli ze tahame hodne a to nas vyvedl z omylu mistni clen ktery si sedl naproti nas a vytahl behem 4 hodin 14 kapru , prej mistni vydra , ale jezero je chyt a pust takze se nemusite bat o osadku jezera , muze se chytat na 3 pruty ale mi synovci chytali na dva a ja cely tyden jen na jeden pac to bylo vysilujici , nejvic brali kdyz prselo a pak od soumraku do pulnoci a pak rano od 3 do 12 hodin , od 12 do 16 jsem si spocnul 😁😁 , chytali jsme na bojli a pelety od Krasy, Nikla , Mikbaits , od Nikla nejvic uspešny pelety 3xxl 18mm , vecer nocni mura , a pres den od Krasy peleta fluo wild strawbery na mojim prute
Moravskoslezsky kraj soukromaky7.8.2018 v 06:20 #2
Krnov - petruv rybnik Otevírací doba pro rybáře:
pondělí - čtvrtek od 6 do 14 hodin
pátek - neděle od 6 do 20 hodin
Ve svátek 1. a 8. května otevřeno od 6 do 20 hodin.

Poplatek za rybaření:
170,- za lov kaprovitých ryb a dravců
40,- za lov pstruhů
Ulovené ryby si odkupujete.

Možnost zapůjčení rybářského prutu za poplatek 45 Kč. 

To ze tento rybnik slouzi k odlovu - koupe kapru , tim se nenechte zmast , dobra celodeni chytacka , jsou zde kapri az metr , kdyz vas prestane bavit kapr tak si v klidu vytahnete vlacak a muzete vlacet , hojne navstevovan jak domacimy ta i polskymi rybari , pokud si budete chtit kaprika odnest domu odectou vam pulku povolenky z ceny kapra
Moravskoslezsky kraj soukromaky7.8.2018 v 06:09 #1
Tonny Norberčany, 2/204
Ahoj a máš nějaké omezení na vzdálenost? Od kud jsi?

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama