Založeno: 26.2.2018 v 17:37, Správci: admin,

admin Rajhrad, 0/9
Komentáře k článku Jak při fotografování postupovat. Všechny komentáře jsou také v detailu článku.

Odpovědi:

Jak při fotografování postupovat24.4.2020 v 18:34 #2
Standa90 Žďár nad Sázavou 6, 19/2,1 tis.
Ohledne toho foceni... Dneska jsem byl chvilku zavlacet na pstruhovce, prochazel jsem kolem dvou "borcu" co vytahly potocaka asi tricitku, na te vode uplne bezna ryba... Ale borecci se tam s ni fotili cca 5 minut. Kdyz jsem je pak obchazel koukam, ze ma seklou rotacku pod okem, mozna dokonce v oku, tak jsem jim rekl, jestli by nebylo mozny tu rybu alespon vyhackovat, kdyz ji ma uz pet minut z vody, ze uz to ma vlastne za sebou... Borci na me, neagresivne a zcela uprimne, abych nemel strach, ze potocaky neberou, ze pujde do vody, ze potocaku ubyva a tvarili se u toho jako milovnici ryb... Krve z ryby vic jak z prasete a potocak cely od bordelu,takze predpokladam, ze se jeste pekne pokroutil po zemi, ty kokoti meli ruce jak chirurg po destihodinove operaci a po par minutach sla ryba do vody. Samozrejme to uz nerozchodi. Ale chlapci maji "hezkou" fotku... 👍 Neslo az tak o fotku, taky si hezci rybu obcas vyfotim, ale nevim proc ma nekdo zapotrebi, provadet to takovym zpusobem.
Jak při fotografování postupovat26.2.2018 v 17:37 #1
RK111 Praha 5-Hlubočepy, 0/3
Super článek,diky

Pro přidání příspěvku se registrujte a přihlaste.

Reklama