Magnetická krabička

Zveřejněno: 14.5.2017 v 07:16 , Autor: Ivo Novák

Magnetická krabička

Kam s háčky? Do magnetické krabičky

Kapitoly článku

   Jsou to už dva roky co jsem si tuto krabičku koupil. Tenkrát jsem se začal trochu více zajímat o muškařinu a tak jsem si jí pořídil abych měl kam si ukládat mušky. Krabička je oboustranná a tak jsem si na jednu stranu nandal nymfy a na druhou stranu suché a mokré mušky. Měl jsem všechno přehledně roztříděné. Časem jak mušek přibývalo zjistil jsem že z jednou krabičkou přeci jen nevystačím a pořídil si  originál muškařské.
Rybářské háčky jsem do té doby nosil sebou k vodě v pytlíkách  jak se prodávají v obchodě.
Měl jsem desítky různých pytlíčků a když jsem potřeboval převázat na jiný háček trvalo to celou věčnost než jsem ten pravý našel. Od té doby co jsem si je roztřídil do magnetické krabičky mám pokoj. Rovnou vidím které háčky mi už dochází a jaké mám dokoupit  a stačí mi jen otevřít krabičku a vyndat si ten pravý. Na jedné straně mám háčky na plavanou a feeder, na druhé straně větší háky na těžkou položenou , případně velkou nástrahu. Ať jdu chytat s čímkoli  stačí šáhnout po krabičce, přihodit jí do báglu a vím že mám sebou všechny háčky které budu potřebovat. Ohromná výhoda je že se vám háčky někde nerozsypou, pěkně drží na magnetech. , nikde se nešoupou a netupí. Součástí krabičky jsou  žluté tyčky se silnějším magnetem na konci pomocí kterých si vybraný háček vyndáte z krabičky.

Na obrázku  je vyfocená druhá strana krabičky. Je na ní méně přihrádek, ale za to jsou mnohem větší. Na obrázku dole je detailní záběr na magnetickou tyčku pomocí které si háčky z krabičky vyndáváme.

   Pořizovací cena této krabičky není zrovna lidová. Pohybuje se už přes dvě stovky. Za tu pohodu u vody to ale stojí.
Když na ní narazíte moc z koupí neváhejte. Zítra už by jí u vás v rybářských potřebách nemuseli mít.
Magnetická krabička – dobrý tip na dárek k vánocům. Myslím si že kdo jí najde pod stromečkem jistě bude potěšen.
Vyrábějí se i jednostranné menší, jsou sice lacinější, ale radím vám je lepší si pár kaček připlatit a máte na rybách pokoj.

Tento článek možná vypadá jako cílená reklama pro výrobce (toho bohužel neznám). Tak to prosím neberte. Chtěl jsem jen poukázat na jednu opravdu dobrou věc která perfektně slouží rybářovi a tou magnetická krabička rozhodně je. Já  už bez ní k vodě nechodím.

Kapitoly článku

Nahlásit chybu v článku, Hodnocení článku 0x:

Komentáře k článku

Magnetická krabička 26.7.2017 v 19:17 #1
Rybster Brno-Brno Město, 2/19
offline
Na reklamní signmaking se používá magnetická fólie. Viz. některé nápisy na taxi. Nestojí mailant a poslouží na jakoukoliv krabičku přilepením oboustrankou.
Reklama