For Fishing 2020

Zveřejněno: 20.2.2020 v 08:00

For Fishing 2020

Dnes startuje 11. ročník největšího rybářského veletrhu ve střední Evropě.

Kapitoly článku

Největším svátkem všech rybářů se oprávněně stal veletrh FOR FISHING. V roce 2020 otevře své brány 20. února a během čtyř dnů představí v 5 halách žhavé novinky od dvou stovek vystavovatelů. Veletrh bude historicky největší – obsadí více než 18 000 m2.

11. mezinárodní veletrh FOR FISHING otevře již tradičně rybářskou sezónu. V pěti halách letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA se představí více než 200 firem. K vidění bude i mnoho nováčků z Čech i ze zahraničí: rybářské potřeby Parys, anglická firma Korda, dánská firma Svendsen-sport, italská firma Rollycarp, polská firma Mikado, slovenské firmy Balogh big fish a Fishmania a v neposlední řadě nové české rybářské potřeby AZ FISHING. Veletrh bude opět rozdělen podle rybolovných technik, návštěvníci se tak ve velkém areálu letňanského výstaviště snadno zorientují.

Výzkumná laboratoř,obří akvárium i známé rybářské osobnosti

Pestrý bude i doprovodný program veletrhu. Novinkou bude výzkumná laboratoř, kterou na veletrh přiveze Biologické centrum AVČR. Návštěvníci tak budou moci nahlédnout pod pokličku výzkumu vodních živočichů a zjistit například, jak poznat z šupiny věk ryby. Nově se uskuteční také charitativní aukce obrazů, jejíž výtěžek poputuje handicapovaným rybářům(ČRS MO KLADRUBY). Připraveno bude i oblíbené rybářské kino nebo návštěvnická soutěž, která bude probíhat po dobu konání veletrhu. Chybět nebude ani přivlačová aréna – obří akvárium, kde bude probíhat prezentace firem preferujících lov dravců.

Veletrh každoročně navštíví i mnoho známých českých i zahraničních rybářů, kteří pro návštěvníky připravují oblíbené přednášky. V roce 2020 se tak budou moci příchozí potkat s Josefem Konopáskem, Martinem Maťákem, Davidem Štruncem, Martinem Grünem, Romanem Matulou, Alanem Blairem nebo Jakubem Vágnerem.

Základní informace:

Otevírací doba pro návštěvníky:

20. února 2020  (čtvrtek)     10 – 18 hod.

21. února 2020  (pátek)       10 – 18 hod.

22. února 2020  (sobota)       9 – 18 hod.

23. února 2020  (neděle)       9 – 16 hod.

VSTUPNÉ:

základní v době konání veletrhu:  250 Kč

DĚTI do 140 cm:  zdarma

ZTP, ZTP/P:  zdarma

PARKOVNÉ osobní vozidlo:  150 Kč

Vstup se psy zakázán.

Doprovodný program a přednášky

Výběr zajímavostí z doprovodného programu co by vám nemělo uniknout. Kompletní program.

 • Čtvrtek
  • Lov candátů přívlačí - 12:35 - 13:20 - vstupní hala II, kongresový sál
  • Určování VĚKU RYB Z RŮZNÝCH STRUKTUR - 13:00 - 13:45, Hala 6, stánek 6A02
  • ZE ŽIVOTA BOLENA DRAVÉHO - 13:30 - 14:00 - vstupní hala II, kongresový sál
  • LOV OKOUNŮ - 14:10 - 15:00 - vstupní hala II, kongresový sál
  • Povídání O PLAVANÉ - jak začít - 15:10 - 15:50 - vstupní hala II, kongresový sál
  • LOV DRAVÝCH RYB NA LIPNĚ - 17:10 - 17:40 - vstupní hala II, kongresový sál
 • Pátek
  • EKOLOGIE SUMCE VELKÉHO: ZE ŽIVOTA NAŠÍ nejvĺtší RYBY - 11:00 - 11:45 - vstupní hala II, kongresový sál
  • VÝROBA A POUŽITIE PVA PRODUKTOV - 11:55 - 12:35 - vstupní hala II, kongresový sál
  • Muškaření V extrémních podmínkách - 12:45 - 13:15 - vstupní hala II, kongresový sál
  • Určování VĚKU RYB Z RŮZNÝCH STRUKTUR - 15:00 - 15:45 - vstupní hala II, kongresový sál
 • Sobota
  • LOV KAPRŮ NA LABI - 10:25 - 10:55 - vstupní hala II, kongresový sál
  • lokalizace KAPRŮ NA svazových JEZERECH, IBCC 2019 - 11:00 - 11:50 - vstupní hala II, kongresový sál
  • ŽIVOT profesionálního KAPRAŘE - 12:00 - 12:30 - vstupní hala II, kongresový sál
  • JAK LOVIT SUMCE POMOCÍ vábničky - 12:40 - 13:20 - vstupní hala II, kongresový sál
  • CANDÁTÍ LIPENSKÝ PŘÍBĚH - 13:30 - 14:05  -  vstupní hala II, kongresový sál
 • Neděle
  • LOV DRAVÝCH RYB NA LIPNĚ - 11:00 - 11:30 - vstupní hala II, kongresový sál
  • Lov candátů přívlačí - 12:50 - 13:50 - vstupní hala II, kongresový sál

Přehled všech vystavovatelů na podrobných pláncích

Stáhnout všechny plánky

Vybrané firmy a jejich program

MOSS.SK

3A-08

Pozývame priaznivcov slovenskej značky Delphin do Haly 3 na výstave For Fishing 2020, kde v stánku firmy MOSS.SK predstavíme väčšinu pripravovaných noviniek 2020.

 1. Novinky:  predstavíme obrovskú porciu nových prútov, taškoviny, stojanov, či rybárskej bižutérie.
 2. Prečo sa zastaviť: hlavným dôvodom, prečo sa u nás zastaviť nie je len to, že novinky len vystavíme. My vám ich dovolíme vyskúšať na vlastnej koži a pripravíme vám k nim odborný výklad.
 3. Predaj: už tradične nepredávame, aby sme sa vám mohli naplno venovať.
 4. Počas výstavy sa bude možné porozprávať naživo s našimi testermi, vrátane majstra ČR vo feedri Jakuba Šabatu.
 5. Myslím, že najvýhodnejším produktom celkovo, je 3. generácia bestselleru s názvom Delphin ETNA E3, ktorá bude v Prahe predstavená.

ZICO CZ

3B-01

Hlavní novinkou budou hlásiče Unicarp III, které navazují na úspěšnou řadu Unicarp II. Na stánku si určitě vyzkoušejte virtuální předvedení jejich funkcí na dotykové obrazovce. Seznam produktů k vyzkoušení.

Veletržní sleva 15% (oproti běžným cenám) na sortiment dostupný k prodeji na výstavě.

 

Nový model UNICARP III s možností volby barvy navazuje na úspěšnou řadu indikátorů UNICARP. Do jeho originálně řešeného, kompaktního a voděodolného těla byla vložena elektronika té nejlepší kvality. Dvojitá kontrola výroby nám dovoluje poskytnout tříletou záruku, což řadí tento výrobek do vyšší kategorie na trhu. Unicarp III disponuje nejen originálním vzhledem, ale řadou UNI-kátních funkcí reflektujících potřeby předních kaprařů, ale reaguje i na obecné požadavky běžných rybářů např. funkce "Incognito" -indikace záběru pouze na přijímači; "Lighthouse" pro lokalizaci lovného místa při zavážení, "Alarm" proti krádeži prutů; "Drop back" funkce- zpětný záběr (padák) indikovaný na "S" LED panelu a zvukem. Celé ovládání probíhá intuitivně tak jako u předchozího modelu. Pro přehlednost byl tento model vybaven pro zapnutí a vypnutí indikátoru páčkou. Zapnutím do polohy ON na "S" panelu navíc zobrazuje podíl dílků aktuálního nabití 9V baterie. Regulace hlasitosti "V", tónu "T" a citlivosti "S" je volena klasickými potenciometry se zobrazením hodnoty na "S" panelu. Modifikace nočního osvětlení, rolničky, paměťové diody a majáku je ovládáno tlačítkem - ZICO. Tímto se značně zpřehlednila volba jednotlivých funkcí a je zcela intuitivní. Napájení je řešeno 9V baterií, která je volně dostupná ve většině obchodech, nicméně životnost baterie určuje používání indikátoru. (vzdálenost mezi indikátorem a přijímačem, používání přední zavážecí diody apod.) Na přijímač lze snadno napárovat až 6 indikátorů s unikátním kódováním. Jednotlivé indikátory Unicarp III lze párovat i na předchozí přijímač setů UNICARP (ID UNI 2, UNI 3, UNI 4) a rovněž na přijímač UNICARP II a to stejným jednoduchým způsobem. Dostupnost pro jednotlivé indikátory řady Unicarp III je docílena prodloužením antény v jeho těle a dosahuje více než 200m. Vice o jednotlivých funkcích se dočtete v návodu viz."přílohy ke zboží" Výrobek se také dodává v kufírkových sadách 2+1, 3+1, 4+1 výhodou Unicarpu III je, že nemusíte vybírat barvu do vašeho setu, jelikož na Unicarpu III lze libovolně přepínat barvy- poslední zvolená se uloží do nastavení se svojí pozicí kanálu na přijímači (max. 6 barev: žlutá, zelená, modrá, červená, fialová, bílá) 

deeper

3B-04

Budeme vystavovat sonary deeper. Novinkou je sonar deeper Chirp+, Což jediný nasazovací sonar na světě využívající tuto technologii.

dále budeme na jiném stánku vystavovat zakrmovací lodě Devict. Novinkou je Catamarán s fishing robotem.

Na obou stáncích bude možný nákup popřípadě objednání zboží.

Karel Nikl

3B08+3C05+3C06+3C07

 1. Novinky v sortimentu: novinek je celá řada. Začal bych u sortimentu Nikl, kde máme nové boilies Salmon & Peach, ke kterému se vztahuje i celá řada dalšího krmení (popky, criticals, pelety, atd.). Salmon & Peach už kdysi v naší nabídce byl a protože jsme s ním měli výborné zkušenosti, rozhodli jsme se kombinaci ještě vylepšit a zařadit znovu do prodeje. Dále zmíním halibut pelety v dipu a jelikož je v poslední době hodně populární lov na zig-rig, vyvinuli jsme perfektní zig mixy a zig boostery. Novinkou od které si ale slibujeme asi nejvíce, je Liquid Feeder krmítko, které je na trhu absolutní novinkou. Jedná se o krmítko, které klasicky připnete k vaší montáži, ale rozdíl je v tom, že budete moci vnadit v okolí nástrahy boostery, dipy, nebo jinými tekutinami. Ryba dostane signál ke krmení, ale jediné sousto v dosahu bude vaše nástraha.
  • Pod hlavičkou Carp´R´Us jsme se zaměřili na návazce Ronnie rig, které jsou podle mě jedny z nejlepších návazců na plovoucí nástrahy, takže nově nabízíme jak hotové návazce, tak jednotlivé komponenty pro jejich výrobu. Z novinek firmy Trakker bych určitě vypíchnul zvětšenou verzi bivaku a brolly Tempest, plovoucí podložku Sanctuary Corral, velké osminohé lehátko RLX 8-Leg Bed a parádní malé stojánky od Cygnetu. Je toho ještě daleko, daleko více, takže se určitě přijďte podívat.
 2. Proč se zastavit na našem stánku: Mimo výše zmíněných novinek, se můžete těšit na téměř kompletní sortiment Nikl, Carp´R´Us nebo Solar a krásnou velkou expozici věnovanou společnosti Trakker, Aqua a Cygnet. Zde si budeme moc prohlédnout vše od postavených bivaků, lehátek, křesílek, kompletní batožinu až po stojany, vidličky, pruty nebo oblečení a další příslušenství. Výstava je i ideální příležitostí pro setkání buď přímo se mnou, nebo s řadou rybářů z našeho týmu.
 3. Nákup přímo na stánku: samozřejmě, produkty bude možné i zakoupit, tak jako během minulých let.
 4. Specialita: Nejde úplně o hosta, ale rád bych Vás pozval na nový film nazvaný „Tatínku vyprávěj“, který bude mít premiéru v sobotu 22.2. v 15:10 v kongresovém sále výstaviště PVA EXPO. Podle mého, se jedná o jeden z nejlepších filmů, který jsme udělali v produkci s Kamilem Zavoralem. Jedná se o pravdivý rybářský příběh o touze, odhodlání,  vytrvalosti, neúspěchu a vytoužené odměně. Rybářský film s poselstvím pro celou společnost. Film mimo jiné vznikl za pomoci mistra mluveného slova, pana Jana Přeučila.
 5. Akce: Máme v plánu soutěž o 100 kg nového boilies Salmon & Peach. Při zakoupení 3 kg balení téže příchutě se dostanete do slosování, jejíž výherce bude znám během posledního, nedělního dne výstavy.

Jak již bylo zmíněno výše, návštěvníci si budou moct prohlédnout, vyzkoušet a osahat téměř kompletní rybářské vybavení v expozici Trakker a Aqua. Opravdu to stojí za to, kde jinde uvidíte tolik postavených bivaků na jednom místě, to se týká i lehátek a dalšího vybavení, nebo třeba oblečení. Můžete zkoušet, porovnávat! Mimo to na našem stánku nalezte i řadu připravených prutů Sonik nebo Trakker.

 

 Krmiva Hulín

3A-01

Zdravíme všechny příznivce značky Krmiva Hulín. Tak jako každý rok se můžete těšit na našem stánku na spoustu novinek. Mezi tyto novinky patří Korkové neutrálně vyvážené boilies o průměru 16 - 30 mm, obalovací gely. Všechny tyto novinky jsou vyrobeny v nejoblíbenějších příchutích. K zatraktivnění návnad, ale i nástrah jsme vyvinuli Red halibut liquid - tekuté red halibut pelety. Dále v našich novinkách máme doplněnou výrobní řadu Pikantní jahoda o klasický method mix, ale také o verzi tzv. Ready, kdy je method mix vlhčený tak, že je již rovnou připravený k použití. A mezi posledními novinkami jsou také práškové a tekuté fluo dipy v atraktivních příchutích a tygří ořechy XXL v atraktorových nálevech.

Zastavte se na našem stánku, není nic lepšího než si naše výrobky osahat a očichat a vybrat si zboží, které Vám bude vyhovovat.

Samozřejmě bude naše veškeré zboží na stánku připraveno také k prodeji

Sice žádného speciálního hosta na stánku mít nebudeme, ale čekají na Vás zkušení prodejci a zároveň rybáři, kteří Vám s výběrem zboží odborně poradí

Veškerý sortiment bude k zakoupení za veletržní ceny.

Na našem stánku bude k vidění i zakoupení mnoho zboží. Boilies, pelety, boostery, práškové a tekuté dipy, krmítkovky, method mixy, konzervant, glycerol, mnoho dalších surovin pro výrobu a další a další zboží. 

Těšíme se na Vaši návštěvu. 

Krmiva Hulín - Kvalita pro ryby, cena pro lidi! 

Kapitoly článku

Nahlásit chybu v článku, Hodnocení článku 1x:

Komentáře k článku

For Fishing 2020 17.10.2021 v 00:48 #362
Chřenovák1 Chřenovice, 5/10248
offline
stepino2> Určitě bude 👍
For Fishing 2020 16.10.2021 v 23:53 #361
stepino2 Benátky nad Jizerou, 1/9
offline
Ja se tam zajedu kouknout co tam bude ale doufám že na jaře už zas bude ta celá velka jako vloni
For Fishing 2020 15.10.2021 v 09:46 #360
Lada Beroun-Město, 3/1300
offline
Chřenovák1> Já tam také nebudu. Není tam Delphin. Tak holt až na jaře. 😉😉😉
For Fishing 2020 14.10.2021 v 23:46 #359
Chřenovák1 Chřenovice, 5/10248
offline
Kliďas66> Něco tam bude spíš hodně prodejcu
Já si počkám až na plnohodnotný veletrh na jaře 🤣
For Fishing 2020 14.10.2021 v 20:40 #358
Kliďas66 Příbram I, 7/131
offline
Mám 2 vnuky rybáře 8 a 13 let a těšíme se na výstavu For Fishing
For Fishing 2020 13.10.2021 v 08:37 #357
Chřenovák1 Chřenovice, 5/10248
offline
Čamlík> Tu už mám v Praze připravenou 🤣
For Fishing 2020 13.10.2021 v 08:30 #356
Čamlík Malenovice, 0/898
online
Chřenovák1> copak, jedes pro polni kuchyň 🤣
For Fishing 2020 13.10.2021 v 03:40 #355
stepino2 Benátky nad Jizerou, 1/9
offline
Taky už se těším
For Fishing 2020 12.10.2021 v 23:46 #354
Chřenovák1 Chřenovice, 5/10248
offline
Kliďas66> Já jedu směr Chřenovice 🤠
For Fishing 2020 12.10.2021 v 21:56 #353
Kliďas66 Příbram I, 7/131
offline
Na rybářskou výstavu pojedu
Reklama