HO Rady se shodl na změnách v kárném řízení i nejmenší lovné míře okouna

Zveřejněno: 12.4.2018 v 07:08 , Zdroj: crs-sus.cz

HO Rady se shodl na změnách v kárném řízení i nejmenší lovné míře okouna

A pak že to nejde! Jen, co předseda našeho územního svazu Dušan Hýbner vzal do rukou Hospodářký odbor Rady ČRS, dějí se věci. Najednou se lze shodnout i na tom, co se zdálo téměř nemožné.

Středočeši dlouho volali po změnách v kárném řízení, podařilo se nyní. Pachatelé přestupků mohou zapomenout na naturální plnění a brigády, rovněž byla schválena nejmenší lovná míra okouna – 15 cm atd. Zatím nepanuje shoda v K70, ale konečně se věci začínají hýbat směrem, po kterém většina rybářů volá.

Nutno podotknout, že všechny body, na kterých se v HO shodli, byly předsedou HO Dušanem Hýbnerem předneseny na dubnovém zasedání Rady, která je schválila a doporučila jejich realizaci.

HO odbor zasedal 26. 3. a jako hlavní bod programu měl: Vyhodnocení připomínek ÚS ČRS k návrhu změn prostřednictvím úpravy BPVRP/vyhlášky/zákona. Jak jsme vás dříve informovali, Rada ČRS projednala tento materiál s návrhem změn již na svém zasedání 7. 12. 2017. Poté byl materiál podstoupen jednotlivým ÚS k projednání a připomínkování tak, aby HO mohl tyto připomínky projednat na březnovém zasedání a připravit na dubnové jednání Rady vyhodnocení připomínek od jednotlivých ÚS a popřípadě navrhnout řešení v případě shody u všech ÚS.

Nahlásit chybu v článku, Hodnocení článku 0x:

Reklama