Drazí středočeští rybáři a rybářky

Zveřejněno: 20.12.2017 v 08:21 , Zdroj: crs-sus.cz

Drazí středočeští rybáři a rybářky

rok se sešel s rokem a přicházejí nejkrásnější svátky v roce. Je to i chvíle na krátké zamyšlení o nás, o našich nejbližších, o rodině, o práci, kdy v klidu a bez emocí mezi těmi, které máme rádi, můžeme bilancovat.

Platí to i o naší, středočeské rybářské rodině. Jelikož jsem před nedávném uplynulé období hodnotil, není potřeba se podrobně vracet zpět, ale k jedné věci se vrátit musím.

Když jsem před pár dny oznámil kandidaturu na předsedu rybářského svazu, o kterém se bude rozhodovat v příštím roce, ani na vteřinu jsem nepřemýšlel, že bych mohl opustil svůj domovský územní svaz, vás Středočechy. To jste mě někteří špatně pochopili.

Já rozhodně budu kandidovat i na předsedu našeho územního svazu na další čtyři roky a delegáti na Konferenci SÚS svými hlasy rozhodnou o tom, zda jím budu nebo ne. Obě funkce mohu vykonávat současně, ostatně tato praxe je naprosto běžná z minulosti i současnosti.

Tím se lehce dostávám k novému roku. Vnímám ho jako zlomový pro náš svaz, pro naše ryby, pro každého z nás. Atmosféra nahrává tomu, že by konečně mohlo dojít ke změnám, které by mohly svaz posunout k modernímu, dynamickému a sebevědomému spolku, který již nebude otloukánkem a tím, kdo tahá za kratší konec provazu.

Ale dost rybářské politiky, na tu bude času dost.

Přátelé, užijme si vánoční svátky, jak nejlépe umíme, nenechme si je nikým a ničím pokazit, věnujme se svým blízkým, na které nemáme během roku tolik času a s pokorou vkročme do nového roku.

Pevné zdraví, dostatek lásky v jakékoli podobě, vždy otevřenou náruč a mysl

přeje Dušan Hýbner

Nahlásit chybu v článku, Hodnocení článku 0x:

Reklama