Typ: Prodej, Vloženo: 8.4.2021 v 17:14, Aktualizováno: 8.4.2021

2ks signalizatoru, prakticky jako nové, u vody celkem 5x.

Popis: Při tvorbě tohoto samostatného signalizátoru jsme se rozhodli inspirovat mega úspěšnou sadou Optimo, která si získala srdce mnohých rybářů po celé Evropě.

Do signalizátoru Delphin MEMORY jsme aplikovali všechny oblíbené funkce, mezi kterými jednoznačně kraluje paměť. Tato funkce u samostatných signalizátorů není běžná, a proto tento produkt nese název Memory. Zapamatuje si totiž všechny vaše nastavení i po vypnutí či výměně baterií.
Volit můžete mezi denním a nočním režimem (s poziční diodou). Nastavit citlivost (S), hlasitost (V) a i samotný tón (T). Tlačítko (R) zabezpečí vypnutí signalizace na 20 sekund, což bohatě postačí při instalaci signalizátoru na lovné místo. Samozřejmostí je signalizace zpětného záběru.
Hlásič disponuje i odnímatelnými Snag gears a má vstup pro napájení světelných signalizátorů. Samotný hlásič je napájený 9V baterií, která zaručí dlouhou provozní dobu!
Specialitou Delphin MEMORY jsou elektrické obvody zalité živicí. Díky tomu vás nezklame ani v prudkých deštích. Delphin MEMORY je bezchybným parťákem, který nezklame!

Galerie

Podrobnosti

Prodávající Mindimour
Město Hradec Králové
Cena 590 Kč
Osobní předání Ano - Hradec Králové a okolí, po dohodě možné předání i Liberci, Praze, Ústí n. L. apod.
Stav Neuvedeno
Odpovědí 18
Hodnocení prodejce 0x
Reklama